wtorek, 10 sierpnia 2010

Projekt: "Wizyty studyjne w spółdzielniach socjalnych"

Zapraszamy osoby zainteresowane założeniem spółdzielni socjalnej do udziału w projekcie "Wizyty studyjne w spółdzielniach socjalnych jako sprawdzony pomysł na rozpoczęcie działalności dla grup inicjatywnych z całej Polski" realizowanym przez Spółdzielnię Socjalną "Mona Lisa" w partnerstwie ze Spółdzielnią Socjalną "WwwPromotion" z Wrocławia.

Niniejszy projekt jest formą transferu dobrych praktyk z obszaru funkcjonowania spółdzielni socjalnych z Wałbrzycha, Wrocławia i Rzeczki, których członkowie, również będąc niegdyś wykluczonymi społecznie, podjęli skuteczną próbę aktywizacji zawodowej i społecznej.

Planuje się zorganizowanie szesnastu 5-cio dniowych wizyt studyjnych dla łącznej liczby 80 osób w spółdzielniach socjalnych: Mona Lisa w Wałbrzychu, Austeria Krokus w Rzeczce (tam też grupy docelowe będą nocować) oraz WwwPromotion we Wrocławiu. Wizyty studyjne będą odbywały się w siedzibach Wnioskodawcy i Partnerów w czasie godzin pracy spółdzielni, aby móc jak najdokładniej oddać istotę funkcjonowania każdej spółdzielni socjalnej.

Więcej informacji na stronie: www.monalisafio.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz